Кількість
|
Вартість
|
||
|
Кожен приватний двір має бути обладнаний спеціальним входом для пішоходів. Для цього виготовляють та встановлюють хвіртку. Вона може бути як окремою, так і вбудованою в одну зі створок ворот.
Виготовляють хвіртку в основному з такого ж матеріалу, що й самі ворота, щоб вона доповнювала загальну картину. Найчастіше роблять металевий каркас, який потім обшивають.
Для людей, які не хочуть витрачати багато часу на підготовчі роботи, наші фахівці розробили спеціальний комплект «Звари Сам», з якого вийде хвіртка. Є два варіанти з розмірами - 900*1950 мм та 900*1780
У комплект 900*1950 мм входить: | У комплект 900*1780 мм входить: |
|
|
У якості обшивки відмінно підходить профнастил.
Чому в нашому комплекті «Зварю Сам» для хвіртки ми використовуємо Т-профіль? Все просто - він ідеальний у всіх відносинах. Його розробили спеціально для використання при виготовленні каркасів для воріт та хвірток. З Т-профілю виходить чудовий дворівневий каркас, до якого дуже просто кріпити будь-яку обшивку.
При виготовленні Т-профілю використовують спеціальний метал, який добре переносить вплив вологи та практично не іржавіє. До того ж, він не довго лежить на складах, оскільки його швидко розкуповують. Тож шліфувати Т-профіль від іржі вже не потрібно.
І ще один плюс – зварити каркас із Т-профілю можна за лічені години.
Виготовлення та монтаж хвіртки виготовленої за допомогою комплекту «Звари Сам»
У комплекті «Зварю Сам» є практично все необхідне, що знадобиться при виготовленні хвіртки. Потрібно буде докупити ще дві профільні труби для стовпчиків у відповідь. В основному це труби 60*40 мм. Також необхідно придбати матеріал для обшивки. В ідеалі він має бути таким самим, як і ворота.
Отже, спочатку потрібно зварити каркас хвіртки. Зробити це буде дуже просто, адже всі труби в комплекті вже порізані за потрібними розмірами та зарізані для стикування. Також вони вже вкриті ґрунтом. Вам залишиться тільки з'єднати їх так, щоб вийшов прямокутник. Спершу ми рекомендуємо все прихопити. Далі перевірити всі кути (вони мають бути прямими) та діагоналі (вони мають бути рівними між собою). І тільки після того, як ви переконаєтеся в рівні конструкції можна буде все повністю обварюват
Далі всередині каркаса посередині до малої частини Т-профілю приварюємо перемичку (ребро жорсткості), використовуючи шматок профільної труби 30*20 мм, яка також йде в комплекті.
До готового каркасу з одного боку приварюємо припірну планку. Щілину між нею і каркасом потрібно закласти герметиком.
Приступимо до приварювання навісів. Їх у комплекті дві пари. Вони розуміються. Ту частину, яку ще називають «мамкою», приварюємо до навісного стовпчика, а другу частину («папку») приварюємо до каркаса. Усі шви шліфуємо, а потім покриваємо ґрунтом.
На один із опорних стовпів кріпимо навісний стовпчик і на нього навішуємо готовий каркас. На другий – отвітний стовпчик.
Все, нам залишається лише обшити хвіртку обраним матеріалом обшивки.