Кількість
|
Вартість
|
||
|
Хвіртка для двору – дуже потрібна річ. Вона призначена для того, щоб пішохід потрапив усередину без відчинення воріт. Хвіртка може бути вбудована в одну зі стулок, або ж розташовуватися окремо.
При виготовленні хвіртки в основному використовують ті ж матеріали, що і при виготовленні самих воріт. Таким чином, не порушується зовнішній вигляд двору.
Для того, щоб ви витрачали менше часу на виготовлення хвіртки, ми підготували готове рішення – повністю зварений каркас. З ним вам потрібно буде лише встановити його на проріз під хвіртку і прикрутити обшивку.
Цей каркас йде стандартного розміру – 900*1950 мм. Крім нього ви отримаєте металеву планку 40 мм шириною для використання як притискну планку і дві пари навісів із завальцованим шарикопідшипником.
Обшити можна профнастилом (обшивка не включена до комплекту).
Виготовлено каркас із застосуванням т-подібного профілю. Він з'явився недавно і виготовляється спеціально для застосування при виготовленні каркасів для воріт та хвірток. Т-профіль має ідеально рівну поверхню (не має дефектів).
Виготовляємо каркас для хвіртки на спеціальних рівних поверхнях. Після зварювальних робіт обов'язково всі шви шліфуємо, а сам каркас покриваємо ґрунтом. Всередині використовуємо профільну трубу 30*20 мм як ребра жорсткості. Її також попередньо зачищають від іржі, а потім покривають ґрунтом.
Монтаж готового каркаса хвіртки
При покупці каркаса для хвіртки вам не потрібно буде напружуватися з порізкою труб під потрібні розміри та кути. Ви отримаєте його вже повністю готовим до установки.
Що ж треба буде зробити?
Насамперед потрібно підготувати профільну трубу 60*40 мм, з якої вирізати два стовпчики - навісний і відповідний.
Далі на навісний стовпчик приварити ту частину навісів, яка має отвір (у народі її ще називають "мамкою"). Другу частину наварюємо на сам каркас. Під час зварювальних робіт варто врахувати той факт, що між каркасом та навісним стовпчиком має бути технологічний зазор.
Далі приварюємо металеву планку (притискну). Її кріплять або на каркас, або на стовпчик у відповідь. Місце приварювання залежить від боку відкривання хвіртки – усередину чи назовні подвір'я. Після того, як притискна планка буде на своєму місці щілина між нею та каркасом або стовпчиком обов'язково зашпаровуємо герметиком. Для цього найбільше підходить поліуретановий (автомобільний) герметик, адже він піддається фарбуванню і більш надійний.
Також потрібно встановити замок.
Далі кріпимо стовпчики на свої місця і навішуємо сам каркас хвіртки.
Нам залишається лише обшити хвіртку, використавши при цьому профнастил, дерев'яну дошку або будь-який інший матеріал, який може підійти для цих цілей.